Openingsuren
Open
Dinsdag – zondag: 10:00 u tot 17:00 u*
De laatste bezoeker ontvangen we om 16 uur.
Gesloten
- Maandag*
- 24, 25, 31 december
- 1 januari
* Schoolgroepen: ook op maandag en alle dagen vanaf 9:00 u
Dinsdag – zondag: 10:00 u tot 17:00 u*
De laatste bezoeker ontvangen we om 16 uur.
* Schoolgroepen: ook op maandag en alle dagen vanaf 9:00 u
Kinderen tot 12 jaar | gratis |
Jongeren (12-26) | €3 |
Volwassenen | €8 |
65-plussers | €6 |
Vrijuit (op vertoon van bewijs) | €3 |
PASAR / OKV / Dagattracties Limburg | €6 |
VTB-VAB / Touring / ARC Europe / Herita | €6 |
Begeleiders van mindervalide bezoekers | gratis |
*Voor speciale rondleidingen, lezingen, thema-avonden en workshops gelden andere tarieven. Ontdek ze hier.
UiTpas Hasselt | |
ICOM en ICOM Vlaanderen | |
museumPASSmusées | |
Bokrijkabonnement (éénmalig) |
Vanaf 15 personen: € 6/persoon
Wil je samen met een gepassioneerde gids het museum ontdekken? Dan betaal je €60 extra (€70 voor een anderstalige gids). Boek je bezoek via modemuseum@hasselt.be.
Om een uitdagend en creatief schoolbezoek te verzekeren, verdelen we de klas in groepen van maximum 15 leerlingen (maximum 2 groepen tegelijkertijd).
Prijs: € 5/leerling (€ 4/leerling voor Hasseltse scholen), met een minimum van €60.
Inbegrepen: de toegang, het materiaal én de enthousiaste gids.
Boek je bezoek via modemuseum.educatie@hasselt.be. Schoolgroepen kunnen picknicken in het museum.
In Modemuseum Hasselt is elke bezoeker even welkom. Onze infrastructuur is dan ook aangepast aan bezoekers met een beperking (een lift, aangepast toilet, voldoende brede doorgangen, hellend vlak aan de ingang). Bovendien krijgen begeleiders van mindervalide bezoekers gratis toegang.
Heb je hierrond nog vragen? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via modemuseum@hasselt.be of 011/23 96 21.
Dan kan je in ons museum een rolstoel uitlenen. We voorzien ook draagbare stoeltjes die je kan meenemen tijdens je bezoek. Zo kan je al zittend genieten van onze tentoonstelling.
Jouw hulp- of geleidehond is heel erg welkom in het museum. Andere honden zijn niet toegelaten.
Wil je op voorhand al weten hoe je bezoek verloopt? Neem dan hier een kijkje.
We voorzien een vestiaire en lockers, zodat je ongehinderd kan genieten van je museumbezoek.
Het museum zelf beschikt niet over een café, maar in de nabije omgeving vind je verschillende gezellige horecazaken waar je iets kan drinken of eten.
*Schoolgroepen kunnen picknicken in het museum.
Om je bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen, vragen we je enkele maatregelen te respecteren.
En geniet bovenal van je bezoek!
Heb je nog vragen over jouw bezoek? Onze onthaalmedewerkers beantwoorden ze met plezier. Meer info vind je op hasselt.be/corona
Modemuseum Hasselt
Gasthuisstraat 11
3500 Hasselt
Plan je route
Tel: 011 23 96 21
modemuseum@hasselt.be
Facebook: @modemuseumhasselt
Instagram: @modemuseumhasselt
Modemuseum Hasselt is gelegen in het centrum van Hasselt aan de kleine ring, naast het Holiday Inn hotel. De ingang bevindt zich aan de Gasthuisstraat.
Modemuseum Hasselt is vlot te voet of met de fiets bereikbaar. Doorheen de stad volg je de wegwijzers met ‘Modemuseum Hasselt’. In de Gasthuisstraat is er plaats om je fiets te stallen.
Geen fiets? Geen enkel probleem! Via Mobit of Blue Bike kun je in Hasselt op verschillende plaatsen een fiets huren of delen. Ook bij Toerisme Hasselt kan je een fiets voor 1 dag huren.
Modemuseum Hasselt ligt op wandelafstand (800 m) van het station. Is het slecht weer of ben je minder goed te been? Neem dan de pendelbus naar de halte ‘Thonissenlaan’, op 100 meter van het museum.
Hasselt is gemakkelijk bereikbaar via de E313 (afrit 27, 28 of 29) en de E314 (afrit 29).
Het museum heeft geen eigen parking. Wil je in de buurt parkeren? Kies dan vanaf de grote ring voor de parkeerzone Kanaalkom. Volg daarvoor de ledborden. De dichtstbijzijnde betalende parkings zijn Parking Molenpoort of Parking Blauwe Boulevard. Wil je gratis parkeren? Dat kan ook. Neem daarvoor een van de randparkings (bijvoorbeeld achter CCHA of de Koning Boudewijnlaan) en geniet van een wandeling door Hasselt naar het museum.
Kijk voor de actuele parkeerinformatie en het aantal beschikbare plaatsen op www.hasselt.be/nl/vlotnaarhasselt/auto
Combineer je uitstap naar Modemuseum Hasselt met een bezoek aan het Jenevermuseum, Het Stadsmus, de Japanse Tuin, Villa Verbeelding of Z33 of fiets naar Abdijsite Herkenrode of Domein Kiewit. Flaneer door de gezellige winkelstraten van de stad of geniet van een hapje of een drankje op één van de vele terrassen.
Nog meer mogelijkheden? www.visithasselt.be